Dzisiaj jest: 24 Październik 2017        Imieniny obchodzą: Marty, Marcina, Rafała

"Zaprogramuj się na czytanie – Ver 2.0"
warsztaty w Bibliotece w Jerzmanowicach
21.09.2017

Powiatowa i Gminna Biblioteka Publiczna w Jerzmanowicach zakwalifikowała się do projektu "Zaprogramuj się na czytanie - Ver.2.0". Program realizowany jest przez Stowarzyszenie Edukacji Pozaformalnej „ Meritum” w ramach zadania Publicznego zleconego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego ” Promocja czytelnictwa”.
Projekt "Zaprogramuj się na czytanie – Ver 2.0" to warsztaty, które łączą promocję czytelnictwa z programowaniem. Innowacyjna formuła zajęć oparta jest na analizie opowiadań Stanisława Lema oraz nauce kodowania. Program ma zachęcić dzieci i młodzież do czytania szczególnie tych nieczytających w ogóle. W ramach zadania przeprowadzone zostaną warsztaty dla dzieci i młodzieży w dwóch grupach wiekowych. W trakcie spotkań wykorzystywane są nowe technologie i zestawy klocków LEGO Mindstorms.
Warsztaty "Zaprogramuj się na czytanie – Ver 2.0" w Bibliotece w Jerzmanowicach odbędą się 21 września 2017 r.

2011 "Zaprogramuj się na czytanie – Ver 2.0" warsztaty w Bibliotece w Jerzmanowicach 21.09.2017.