Dzisiaj jest: 20 Październik 2018        Imieniny obchodzą: Ireny, Kleopatry, Jana

ZAPRASZAMY OD MAJA 2018 OSOBY  50+
NA SZKOLENIE  "O FINANSACH ... W BIBLIOTECE"

ZAPISY W BIBLIOTEKACH

Z radością informujemy, że nasza biblioteka znalazła się w gronie 100 bibliotek w Polsce, które realizują Projekt "O finansach... w bibliotece - V edycja" dla osób 50+

Projekt "O finansach... w bibliotece" jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, a jego założenia są zgodne z celami Programu Rozwoju Bibliotek.

W PROGRAMIE SZKOLEŃ:

2011 O finansach ... w bibliotece - 2018.