Dzisiaj jest: 16 Sierpień 2018        Imieniny obchodzą: Nora, Joachim, Roch

Nabór na stanowisko: Młodszy Bibliotekarz
do Powiatowej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Jerzmanowicach oraz filii
Dokumenty prosimy składać w terminie do 20.08.2018 r.

I. Określenie stanowiska:

1. Nazwa: Młodszy Bibliotekarz
  2. Wymiar czasu pracy: 1/1 etat na czas określony
  3. Miejsce pracy: PiGBP Jerzmanowice oraz Filia w Racławicach i Sąspowie.

II. Wymagania:

1. Wykształcenie wyższe: bibliotekarskie, pedagogiczne, humanistyczne, preferowane bibliotekarskie.
  2. Przygotowanie pedagogiczne.
  3. Znajomość programu bibliotecznego SOWA.
  4. Samodzielność i umiejętność dobrej organizacji pracy.
  5. Komunikatywność, kreatywność, silna motywacja do pracy
  6. Prowadzenie działalności edukacyjno - kulturalnej i informacyjnej.
  7. Biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych.
  8. Swobodne korzystanie z Internetu i umiejętność wykorzystywania go w pracy.
  9. Gotowość do podnoszenia kwalifikacji.
  10. Umiejętność pracy z dziećmi oraz z czytelnikiem dorosłym (komunikatywność, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów)

III. Wymagane dokumenty i oświadczenia:

1. list motywacyjny, CV (życiorys),
  2. kserokopia dyplomu potwierdzającego wykształcenie
  3. kserokopie dokumentów potwierdzających staż pracy oraz doświadczenie zawodowe
  4. oświadczenie kandydata wskazujące w jakim terminie może podjąć pracę,
  5. oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.
  6. Plan oferty działalności kulturalno-edukacyjnej skierowany do różnych grup wiekowych.

IV. Termin i miejsce składania ofert:

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie dokumentów aplikacyjnych osobiście w Powiatowej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Jerzmanowicach, 32-048 Jerzmanowice, ul. Centralna 97 lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z dopiskiem na kopercie lub w tytule e-maila: „Nabór na stanowisko: Młodszy Bibliotekarz” w terminie do 20.08.2018 r.

Komisja rekrutacyjna zastrzega sobie prawo do zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną wybranych kandydatów, których wyłoni na podstawie analizy dokumentów aplikacyjnych. Osoby zakwalifikowane do rozmowy zostaną powiadomione telefonicznie.

2011 Nabór na stanowisko Młodszego bibliotekarza.