Dzisiaj jest: 23 Wrzesień 2018        Imieniny obchodzą: Tekla, Bogusław

Zapraszamy na wystawę zdjęć "Polesie"
Anny Pagacz i Mariana Gałata
VI-VII 2018

Fotografowanie to życiowa pasja Anny Pagacz i Mariana Gałata. Łączy wszystko to, co dla nich ważne - miłość do przyrody, podziw dla zwierząt i życia ukrytego wśród zieleni. Fotografia przyrodnicza to jedna z najpiękniejszych, a zarazem trudnych dziedzin fotografii. Wymaga wielu poświęceń, cierpliwości, wytrwałości, a nawet zdolności stawiania się niewidzialnym. Fotografia przyrodnicza, to przepiękne wschody i zachody słońca, poranne mgły i najbliższy kontakt z dziką przyrodą. To również godziny spędzone w ukryciu, mokre buty, komary, kleszcze.To niewyczerpalne źródło tematów, ogromna, satysfakcja z każdego udanego zdjęcia.
Zapraszamy do obejrzenia wystawy "Polesie" w Bibliotece w Jerzmanowicach od czerwca do lipca 2018.
Wystawa została udostępniona przez WBP w Krakowie.

2011 Wystawa zdjęć Anny Pagacz i Mariana Gałata.