Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2019        Imieniny obchodzą: Maria, Stefan, Eustachy

Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/pigbp/public_html/bibliotekajerzmanowice.pl/images/Wystawa_ VIII-IX_2018_Czytać_da_się_wszędzie
Uwaga
  • JW_PLG_SIG_NOTICE_03 images/Wystawa_ VIII-IX_2018_Czytać_da_się_wszędzie

Aktualności

Zapraszamy do obejrzenia wystawy
pt. "CZYTAĆ DA SIĘ WSZĘDZIE"
sierpień-wrzesień 2018

W lipcu i sierpniu 2018 zapraszamy do Biblioteki w Jerzmanowicach do zwiedzania wystawy "Czytać da się wszędzie". Prezentowana wystawa powstała w ramach projektu "Lotna Czytelnia" realizowanego przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Krakowie. Celem projektu było zachęcenie osób w różnym wieku do czytania oraz pokazania, że książka jest idealnym sposobem na spędzenie wolnego czasu.
Autorami zdjęć są zarówno młodzi ludzie jak i osoby dorosłe. Cyfrowa wersja wystawy została zaprezentowana w Małopolskiej Bibliotece Cyfrowej.

- lotna_czytelnia.jpg

Prace ocenione zostały w dwóch kategoriach wiekowych (dorośli i młodzież), a nagrodzeni autorzy wykazali się oryginalnością i dużym poczuciem humoru, uwieczniając na swoich fotografiach często zaskakujące miejsca i sytuacje, w których czytane są książki! Wystawa pokazuje, że  czytać można zawsze i wszędzie. Parafrazując słowa piosenki zespołu Brathanki pt. „W kinie, w Lublinie” chciałoby się powiedzieć: CZYTAJ: o świcie i o zmroku, w Skarżysku i w Sanoku [..] w berecie, w czapce, chustce […], na falochronie w Ustce […], w radości no i w smutku […] na piasku plaży, w Gródku […] w metrze i w swetrze…

- lotna_czyt1.jpg

 

 {gallery}Wystawa_ VIII-IX_2018_Czytać_da_się_wszędzie{/gallery}

 

di.jpg
dk.jpg
2011 CZYTAĆ DA SIĘ WSZĘDZIE – VIII-IX 2018.
Powered by Joomla 1.7 Templates