Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2019        Imieniny obchodzą: Maria, Stefan, Eustachy

Aktualności

„Maluch w bibliotece”
–trwają zapisy na stałe zajęcia dla małych dzieci,
nie uczęszczających do przedszkola lub żłobka  

Zapraszamy rodziców i opiekunów wraz z małymi dziećmi w wieku od 1 do 3 lat na zajęcia grupy zabawowej, które odbywają się raz w tygodniu w środy o godzinie 10.00 w Powiatowej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Jerzmanowicach.
Maluszki odwiedzają naszą bibliotekę już trzeci rok. Niektóre z nich „wyrosły” z naszej grupki i spotykają się z nami już jako przedszkolaki. Przychodzą ze swoją grupą przedszkolną i dumnie mówią, że znają już bibliotekę i czują się tu jak u siebie.
Spotkania w gościnnych progach biblioteki to kolorowa kraina radości i zabaw śród książeczek, klocków i kolorowych puf :) Na maluszki czeka mnóstwo niespodzianek. Zajęcia są możliwością aklimatyzacji małego dziecka przed rozpoczęciem zajęć przedszkolnych. Dzieci poznają przestrzeń i specyfikę biblioteki. Mają do dyspozycji interesujące książeczki i zabawki. Podejmujemy pierwsze próby zabaw w grupie i w kole. Dzieci mają możliwość przeżywania nowych sytuacji i proponowanych ciekawych zabaw.  Doświadczają pierwszych kontaktów rówieśniczych. Niejednokrotnie wzbudzają zaskoczenie w oczach rodziców, którzy czasem są pełni obaw o pierwsze reakcje swoich dzieci na grupę i nowe środowisko. Spotkania przebiegają w miłej i przyjacielskiej atmosferze, nawet w momentach drobnych negocjacji w zakresie używania poszczególnych zabawek :)

Zapraszamy serdecznie do kontaktu i współtworzenia grupy bibliotecznych milusińskich.
Te. 12 389 50 43, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Miejsca na dywanie nikomu nie zabraknie :)
Przybywajcie i zabierajcie wygodne butki na przebranie, ulubione zabawki i książeczki oraz tyle dobrego humoru, ile dacie radę unieść.

A na ostatnich zajęciach wakacyjnych bawiliśmy się tak...


 

 

di.jpg
dk.jpg
2011 „Maluch w bibliotece” – trwają zapisy na stałe zajęcia 24.08.18.
Powered by Joomla 1.7 Templates