Dzisiaj jest: 23 Luty 2019        Imieniny obchodzą: Romana, Izabela, Damian

"Maluch w Bibliotece"
- "Zabawy na śniegu"

12.12.2018

12 grudnia 2018 roku odbyło się cotygodniowe spotkanie z cyklu „Maluch w bibliotece”. Książką tego tygodnia, przeczytaną wspólnie na początku, była Peppa Pig Zabawy na śniegu, wybrana z powodu pogody, która obdarowała nas sporą ilością śniegu. Po przeczytaniu książki, aby ozdobić naszą biblioteczną choinkę, dzieci wraz z rodzicami stworzyły piękne bombki choinkowe. Następnie przyszła kolej na zabawy na czerwonym dywanie, które rozkręciły się po ćwiczeniach gimnastycznych do rytmu muzyki. Ze względu na zimową aurę dzieciaki doskonale bawiły się ze swoimi kolegami i koleżankami. Do zobaczenia następnym razem, na ostatnich zajęciach w bieżącym roku !

2011 "Maluch w Bibliotece" - "Zabawy na śniegu" 12.12.2018.