Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 23 Luty 2019        Imieniny obchodzą: Romana, Izabela, Damian

Aktualności

Nabór na stanowisko Młodszy Bibliotekarz
w Powiatowej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Jerzmanowicach
Dokumenty prosimy składać w terminie do 24.02.2019 r.

I. Określenie stanowiska:

 1. Nazwa: Młodszy Bibliotekarz
 2. Wymiar czasu pracy: 1/1 etat na czas określony
 3. Miejsce pracy: PiGBP Jerzmanowice oraz Filia w Racławicach, Filia w Sąspowie

II. Wymagania:

 1. Wykształcenie wyższe: bibliotekarskie, pedagogiczne, humanistyczne, preferowane bibliotekarskie.
 2. Przygotowanie pedagogiczne.
 3. Znajomość programu bibliotecznego SOWA.
 4. Samodzielność i umiejętność dobrej organizacji pracy.
 5. Komunikatywność, kreatywność, silna motywacja do pracy
 6. Organizowanie i prowadzenie zajęć z dziećmi
 7. Prowadzenie działalności edukacyjno - kulturalnej i informacyjnej.
 8. Biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych.
 9. Swobodne korzystanie z Internetu i umiejętność wykorzystywania go w pracy.
 10. Gotowość do podnoszenia kwalifikacji.

III. Wymagane dokumenty i oświadczenia:

 1. Życiorys – CV
 2. List motywacyjny
 3. Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, przygotowanie pedagogiczne.

IV. Termin i miejsce składania aplikacji:

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie dokumentów aplikacyjnych osobiście w Powiatowej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Jerzmanowicach, 32-048 Jerzmanowice, ul. Centralna 97 lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z dopiskiem na kopercie lub w tytule e-maila: „Nabór na stanowisko: Młodszy Bibliotekarz” w terminie do 24.02.2019 r.

 Aplikacja powinna zawierać własnoręcznie podpisane następujące oświadczenia:

1. „Oświadczam, że posiadam pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystam z pełni praw publicznych”.
2. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych przy procesie rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji na wolne stanowisko w Powiatowej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Jerzmanowicach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
3. „Przyjmuję do wiadomości, że administratorem zebranych danych osobowych jest Powiatowa i Gminna Biblioteka Publiczna w Jerzmanowicach z siedzibą ul. Centralna 97, 32-048 Jerzmanowice"
Inspektorem Ochrony Danych Osobowych jest Pani Patrycja Hładoń, z którą można skontaktować się poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu i podejmowaniu decyzji w sposób zautomatyzowany. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny dla celów rekrutacji jednak nie dłużej niż do czasu wycofania przez Panią/Pana zgody. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu tej rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji odbywających się na wolne stanowisko pracy w Powiatowej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Jerzmanowicach.
Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny i życiorys oraz oświadczenia powinny być własnoręcznie podpisane.

Komisja rekrutacyjna zastrzega sobie prawo do zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną wybranych kandydatów, których wyłoni na podstawie analizy dokumentów aplikacyjnych. Osoby zakwalifikowane do rozmowy zostaną powiadomione telefonicznie. Konkurs może zostać zamknięty bez wyłonienia kandydata. Ofert nadesłanych pocztą nie odsyłamy.

 

di.jpg
dk.jpg
2011 Nabór na stanowisko Młodszy Bibliotekarz.
Powered by Joomla 1.7 Templates