Dzisiaj jest: 26 Marzec 2019        Imieniny obchodzą: Teodor, Emanuela, Larysa

„Maluch w Bibliotece”
– Dzień Kobiet
6.03.2019

Jak co środę do Biblioteki zawitały pogodne i uśmiechnięte maluszki. Tematem przewodnim dzisiejszego spotkania był zbliżający się Dzień Kobiet oraz cyferka dwa, jako kontynuacja rozpoczętego tydzień temu cyklu tematycznego.
Spotkanie rozpoczęliśmy powitalną piosenką oraz wierszykiem zadedykowanym cyferce dwa. Następnie maluchy w towarzystwie opiekunów przystąpiły do pracy plastycznej. Do wykonania był kwitek, którego dzieci mogły podarować mamie, babci lub innej wybranej pani z okazji Dnia Kobiet. Po szaleństwach artystycznych przyszła pora na ulubione zabawy na dywanie.

2011 „Maluch w Bibliotece” – Dzień Kobiet 6.03.2019.