Dzisiaj jest: 18 Czerwiec 2019        Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek

Maluch w Bibliotece
W świecie zwierzątek
3.04.2019

3 kwietnia, jak co środę naszą Bibliotekę odwiedziły wesołe maluszki. Tematem dzisiejszego spotkania były zwierzątka, które możemy spotkać wokół nas. Zwierzątka okazały się dobrze znane dzieciom, bo bez najmniejszego problemu odgadywały ich nazwy oraz naśladowały dźwięki, jakie wydają poszczególne zwierzęta. W nawiązaniu do naszych zgadywanek została przeczytana bajka pt.: „Na wsi” B. Badowskiej. Tematem pracy plastycznej był motylek z rolki po papierze toaletowym oraz papieru kolorowego. Motylki wyszły piękne – wyglądały jak prawdziwe. W ostatniej części spotkania przyszedł czas na zabawy na dywanie. Dziś oprócz tańców i zabaw dzieci dzielnie porządkowały zakrętki do odpowiedniego koloru kubeczka, a następnie zgadywały gdzie ukryła się nakrętka.

Dziękujemy i zapraszamy za tydzień.

2011 Maluch w Bibliotece W świecie zwierzątek 3.04.2019.