Dzisiaj jest: 18 Czerwiec 2019        Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek

Maluch w Bibliotece
Co piszczy w lesie…
10.04.2019

Dnia 10 kwietnia odbyło się nasze cotygodniowe spotkanie z cyklu; „Maluch w Bibliotece”. Tematem spotkania był las wraz ze wszystkim co można w nim spotkać. Na rozpoczęcie naszego spotkania przeczytaliśmy krótką opowieść o lesie, następnie dzieci opowiadały o tym, kogo można spotkać w lesie. Maluszki doskonale sobie radziły z nazywaniem zwierzątek leśnych, potrafiły także naśladować odgłosy wydawane przez sowę, dzięcioła czy zajączka. W części plastycznej maluchy  wraz z opiekunami tworzyły śliczne mróweczki z papieru. Prace plastyczne wyszły jak zawsze WSPANIAŁE. Na koniec szaleliśmy wspólnie na dywanie.
Dziękujemy za obecność i zapraszamy za tydzień.

2011 Maluch w Bibliotece Co piszczy w lesie… 10.04.2019.