Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2019        Imieniny obchodzą: Maria, Stefan, Eustachy

Maluch w Bibliotece
23 czerwca święto Taty
19.06.2019

W ostatni dzień roku szkolnego w Bibliotece zjawiły się maluszki na naszych cotygodniowych zajęciach z cyklu „Maluch w Bibliotece”.  To spotkanie w pełni poświęcone było zbliżającemu się wielkimi krokami Dniu Ojca (23 czerwca). Z tej okazji maluszki wysłuchały bajeczki pt.; „Kochany tatuś” Agnieszki Frączek. Po czytance przyszedł czas na prace plastyczną. Ta również  nawiązywała do nadchodzącego święta. Dzieci wykonały wspaniałe krawaty- laurki. Mamy nadzieję, że tatą przypadną do gustu.
Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy za tydzień.

2011 Maluch w Bibliotece 23 czerwca święto Taty 19.06.2019.